Altınordu Belediyesi'nde Başkan Aşkın Tören ile birlikte Altınordu Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevine başlayan Sezgin Yaşar, seçimlerde makamın el değiştirmesinin ardından kendi isteğiyle görevinden ayrıldığını duyurdu.

Başkan Tepe Altınordu Belediyesi'nde A Takımı'nı kurdu Başkan Tepe Altınordu Belediyesi'nde A Takımı'nı kurdu

Sosyal medya hesaplarından açıklamalarda bulunan Yaşar, "Başkanım Sayın Aşkın Tören'in takdir ve tensipleriyle başladığım Altınordu Belediyesi Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Müdürlüğü görevinden kendi isteğim ile bugün itibariyle ayrılmış bulunuyorum" dedi.

Başarılı çalışmalarıyla özellikle Ordu basınının gönlünde taht kuran Altınordu Belediye Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Sezgin Yaşar, "Sayın Aşkın Tören Başkanımın liderliğinde görev yapmanın, ekibinin bir parçası olmanın, kendileriyle yol ve dava arkadaşı olmanın onurunu bir şeref madalyası olarak göğsümde ömrümün sonuna kadar gururla taşıyacağım. Bu süre zarfında iyi niyetle, samimiyetle ve gayretle tüm emeğimizi, bilgimizi, birikimimizi yeteneklerimiz ölçüsünde sadece işimiz için harcadık. Şahsım dahil herkese derin hürmeti, muhabbeti ve nezaketi ile her bitti dediğimde yeniden yola koyulduğum, vatan millet sevdalısı Sayın Aşkın Tören Başkanıma sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Tanımaktan mutluluk duyduğum, birer dost, birer kardeş olarak kazandığıma inandığım tertemiz pırıl pırıl insanlar Başkan Yardımcılarımız Sayın  Ahmet Akyurt'a, Sayın İsa Hitaloğlu'na ve Sayın Mehmet Kurt'a, ALBEL Genel Müdürüm Sayın Serkan Danış'a yürekten teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Altınordu Belediye Başkanlığı'na seçilen yeni Başkan ve yönetimine de başarılar dileyen Yaşar, "Kıymetli müdürlerimize, birlikte mesai harcadığımız ailemin birer parçası olan kendi ekip arkadaşlarıma ve özellikle de belediyenin vefakar emekçilerine ve kıymetli muhtarlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum. Görev sürem boyunca desteklerini hep yanımda hissettiğim çok değerli Basın kuruluşlarımıza, onların mümtaz mensupları gazeteci, televizyoncu ağabeylerime, ablalarıma, kardeşlerime ve tüm basın emekçilerine son nefesime kadar minnet ve şükran duyacağım" dedi.

Editör: Haber Merkezi