AK Parti Genel Merkezi Ordu'nun ilan edilmeyen Belediye Başkan adaylarını belirledi. Aday Tanıtım Toplantısı öncesinde Genel Merkez tarafından tebliğler de yapıldı. 

Koray Aydın İYİ Parti'den istifa etti! Koray Aydın İYİ Parti'den istifa etti!

Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada Altınordulu hemşerilerine teşekkür ederek, "Yolumuz açık olsun. Allah utandırmasın. Altınordu Aşkına yine, yeniden Bismillah" ifadelerini kullandı.

020224 1C Aşkın Tören

İşte Başkan Tören'in mesajı:

"Kıymetli Hemşehrilerim, benim güzel ailem, en büyük sevdam dediğim Altınordu'm. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın takdirleriyle Altınordu Belediye Başkan Adayı olarak yeniden ilan edilmiş bulunuyorum. Hayırlı olsun. 

Öncelikle saygıdeğer Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, AK Parti Genel Merkezimize ve değerli teşkilatımıza teşekkürü bir borç bilirim.  En büyük teşekkürü ise; beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan ve destekleriyle geçmişten bugüne bu şehre hizmet etme imkanını bana veren siz değerli hemşehrilerime borçluyum. İyi ki varsınız, iyi ki bu şehrin ve sizlerin bir evladı, bir kardeşiyim, Allah hepinizden razı olsun. 

020224 1D Aşkın Tören

Yolumuz açık olsun. Allah utandırmasın. Altınordu Aşkına yine, yeniden Bismillah."

Editör: Haber Merkezi