Akkuş Belediye Başkanı ve AK Parti Akkuş Belediye Başkan adayı İsa Demirci, AK Parti Genel Merkezi'nin belediye başkan adaylarını gerçekten uzun bir tarama ve araştırmadan sonra seçtiğini belirterek, "Biz kendi kendimizle yarışıyoruz, kendi rekorlarımızı kırmak için devam edeceğiz. Bence 1 Nisan sabahı Ordu'da muhteşem bir fotoğraf olacak" dedi.

040224 4C Isa Demirci

AK Parti'nin Ordu Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı'nda açıklamalarda bulunan Akkuş Belediye Başkanı İsa Demirci, üçü belde belediye başkanlığı olmak üzere belediye başkanlığında altıncı döneme hazırlandığını söyledi. Başkan Demirci, "Biz, bize güvenen siyasi büyüklerimizi hiçbir zaman mahçup etmedik, Akkuşlu hemşerilerimize de mapçup olmadık. İnsanlarımıza bu zamana kadar güzel işler yaptığımıza inanıyoruz. Normalda bir belediye başkanının yıpranmış olması gerekiyor, ama bizim oylarımız arttı. Anketlerde de arttı, sokakta arttı, sandıklarda da arttı. Dolayısıyla 31 Mart akşamı Akkuş'umuzda ben tarihi bir oy alacağımıza inanıyorum" dedi.

"1 NİSAN'DA ORDU'NUN FOTOĞRAFI MUHTEŞEM OLACAK"

İlk kez Akkuş Belediye Başkanlığı'na seçildiğinde yüzde 52'yle geldiğini belirten Demirci, "61.85 ile on puan arttırarak yeniden seçildim. Bu kez daha da arttırmayı hedefliyorum. Teşkilatımız ve ekibimizle birlikte güzel işler yaptık. Son Cumhurbaşkanlığı seçiminde de yüzde 80 aldık. Dolayısıyla bunlar durup dururken olan işler değil, bunlar hep çalışarak, hizmet ederek, insanlarla gönül köprüsü kurularak yapılan işler. Dolayısıyla arkadaşlarımız da gitmedik mahalle, sıkılmadık el bırakmayacakları için ben çok rahat bir seçim alacağımızı ümit ediyorum. Çünkü başımızda bu takımın kaptanı, tecrübeli bir siyasetçi Hilmi Bey gibi siyasi bir duayen var. Dolayısıyla O'nun da ne yerde bir izi var. İnsanlarımızda hizmet istiyor. Bu hizmetler de yapıldığı zaman 1 Nisan sabahında Ordu'nun fotoğrafı çok güzel olacak diyorum" ifadelerini kullandı. 

Tansu Çiller'in eşi son yolculuğuna uğurlandı Tansu Çiller'in eşi son yolculuğuna uğurlandı

040224 4D Isa Demirci

Editör: Haber Merkezi