banner59

Orduspor'da hedef Süper Lig!

PTT 1.Lig'den Süper Lig'e yükselme çabalarını sürdüren Orduspor'da son haftalarda yaşanan moral bozukluklarının karşısında Kulüp Başkanı Nedim Türkmen yaptığı yazılı açıklamada hedeflerinin Süper Lig olduğunu söyledi.

Orduspor'da hedef Süper Lig!

ORDU - Orduspor'da son haftalarda alınan üst üste olumsuz sonuçların ardından geçtiğimiz günlerde Teknik Direktör Erkan Sözeri ile yollar ayrılmış, hemen ardından yeni teknik direktör arayışlarına geçilmişti. Lig'de Süper Lig için Play-Off umudu bulunan ancak sıralamada ikinci olarak yükselme şansı da devam eden Orduspor'da Kulüp Başkanı Nedim Türkmen yazılı bir açıklama yaparak tüm kamuoyuna pozitif mesajlar verdi. Orduspor Resmi İnternet Sitesi'nden yapılan açıklamada Kulüp Başkanı Nedim Türkmen şu ifadeleri kullandı:

"Hep birlikte hissettiğimiz gibi, Orduspor Kulübümüz, Ordu gibi bir futbol şehri ile, renkleri ile, Süper Lig’e en çok yakışan bir şehir takımı. Bu sezon, her türlü zorluğa rağmen, çok yakıştığımız Süper Lig hedefine emin adımlarla yürümeye devam ettik. Camiamızın şunu özellikle bilmesinde yarar görüyoruz. Son 4 hafta aldığımız istemediğimiz sonuçlar sebebiyle, bu hedefimizden kesinlikle kopmuş değiliz. Alınan her türlü kararda, Orduspor’un hep üstlerde olması amacı güdülmüştür. Ligin son haftaları yaklaşırken, teknik ekibin değişmesi konusunda yapılan tasarrufun da bu bilincin ürünü olduğu bilmelisiniz. Ligin 2'ncisi olarak direk Süper Lig'e yükselme ihtimalimiz devam ettikçe, son müsabakanın son dakikasına kadar bu mücadeleden asla kopmayacağız. Matematiksel bu şansımızın sona ermesi ile Play Off'tan Süper Lig'e çıkmak için hep birlikte, bu uğurda savaşacağız. Orduspor, futbolcusu ile, teknik ekibi ile, yönetimi ile, işadamlarımız ile, Valimiz ile, milletvekillerimiz ile ve Büyükşehir Belediye Başkanımız ile Büyük Orduspor Taraftarı ile Süper Lig için en üst düzey mücadelesini verecektir. 19 Eylül'ü dolduralım, hedef Süper Lig."

Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2014, 17:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER