Gülyalı bu teyzeleri konuşuyor!

GÜLYALI Belediye Başkanı CHP'li Ulaş Tepe'ye 'hayırlı olsun'a gittiler, Belediye Başkanı'nı bulamayınca "Oğlumuz gelince yine geliriz" notunu iliştirip fotoğraflarını makam masasına bıraktılar. Gülyalı şimdi Başkan Tepe'nin "teyzelerim" dediği bu 4 sürpriz ziyaretçiyi konuşuyor.

Gülyalı bu teyzeleri konuşuyor!

31 Mart 2019 Yerel Seçimleri'de seçmenlerden aldığı yüzde 50.3'lük oyla CHP'nin Ordu'daki tek belediye başkanı olarak seçilen Gülyalı Belediye Başkanı Ulaş Tepe'ye hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor.

Bu ziyaretçilerden birini de Başkan Ulaş Tepe sosyal medya hesabında paylaştı. Gülyalı'da kendisini ziyarete gelen 4 kadın Başkan Ulaş Tepe'ye makamında bulamadı. Akıllarına ilginç bir sürpriz geldi. Fotoğraflarını çektirip önce bastırdılar, üzerine de "Oğlumuz gelince yine geliriz" notunu iliştirip masasına bıraktılar. 

Sürpriz ziyareti, sosyal medya hesabında Gülyalı Belediye Başkanı CHP'li Ulaş Tepe, "Başkanlık makamında yokken beni ziyarete gelen teyzelerim bir sürpriz yaparak güleryüzlü fotoğraflarını not olarak bırakmışlar ve 'oğlumuz gelince yine geliriz' demişler. Burası sizin eviniz, ben de sizin oğlunuzum. Allah sizlerden razı olsun, güleryüzünüz hiç solmasın!" mesajıyla paylaştı. Gülyalı, şimdi bu 4 sürpriz kadın ziyaretçiyi konuşuyor.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER