Güngör çiftinin mutlu günü

ORDU Media World Ajans Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Güngör, geçtiğimiz 14 Şubat'ta nişanlandığı Özlem Şengönül'le bugün Altınordu Belediyesi Evlendirme Dairesi'nde gerçekleştirilen törenle dünyaevine girdi. Genç çiftin 2 ay önceki nişan törenlerinde de yüzüklerini Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler takmıştı.

Güngör çiftinin mutlu günü

Geçtiğimiz 14 Şubat'ta gerçekleştirilen ve Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler ile Ordu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Aydın'ın katıldığı nişan töreniyle evliliğe ilk adımını atan Erkan Güngör ve Özlem Şengönül çifti, bugün nikah imzalarını attı.

Altınordu Belediyesi Evlendirme Salonu'nda gerçekleştirilen ve Başkan Aşkın Tören adına İmdat Elik'in kıydığı nikahın şahitliklerini ise Ordu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Aydın ve Ordu Büyükşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı Ahmet Coşgun Çağlıyan yaptı. 

Çiftin 14 Şubat 2020'de gerçekleştirdikleri nişan törenlerine de Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Hilmi Güler ve Ordu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Recep Aydın katılmış, nişan yüzüklerine Başkan Güler takmıştı. Birbirlerine 'evet' diyerek bugün nikah akitlerini imzalayan Özlem ve Erkan Güngör çiftini, Netordu.com Ailesi olarak bizler de tebrik ediyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2020, 16:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER