Çamaş'ın umudu 'Yamaç Paraşütü' oldu!

ORDU Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Çamaş Kaymakamlığı ve DOKA işbirliğiyle hazırlanan ve bölgede yamaç paraşütü sporunun yaygınlaştırılması amacıyla 'Özgürlük Rüzgarda' isimli projeyle ilgili bilgi aldı. Vali Balkanlıoğlu, "Yamaç paraşütünün öncüsü olmak istiyoruz" diye konuştu.

Çamaş'ın umudu 'Yamaç Paraşütü' oldu!
ORDU - Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, beraberinde Garnizon Komutanı Jandarma Albay Şeref Çakmak, Çamaş Kaymakamı Hasan Gökpınar, Çamaş Belediye Başkanı Alaattin Giden, Orman Bölge Müdürü Celal Pir, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Yılmaz'la birlikte Söken Mahallesi'nde bulunan eğitim tepesinde incelemelerde bulundu. Vali Balkanlıoğlu, "Yamaç paraşütü son zamanlarda büyük ilgi çekiyor. Taliplisi ve meraklısı oldukça fazla. Adrenalin yaşamak isteyen insanlar var. Gökyüzünde kuş misali uçuyor. Her yerden insanlar buraya gelip yamaç paraşütü yapabilir. Valilik olarak, kaymakam arkadaşlarımızla birlikte yamaç paraşütünün öncüsü olmak istiyoruz" diye konuştu. 

Daha sonra, yamaç paraşütü tutkunu olan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ömer Yılmaz, yamaç paraşütü ile iki kez uçuş yaptı.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2014, 13:36

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER