Orduspor'dan 'elini vicdanına koy' kampanyası

Orduspor'dan bir kampanya daha! Sloganı ise "İster taraftar ol, ister iş adamı. Elini vicdanına koy, şehrinin takımına destek ol!" olarak seçildi.

Orduspor'dan 'elini vicdanına koy' kampanyası
ORDU - Orduspor Resmi İnternet Sitesi'nden yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

"İsmini taşıyan bir futbol takımına sahip değilse, o şehir henüz tam bir şehir olamamıştır. Liverpool, Barselona, Madrid, Hamburg, Marsilya gibi bir çok örnek şehir gösterebiliriz. Bizde sadece Trabzon, Bursa, Eskişehir ve Sivas'ın futbol takımları, istikrarlı başarıları sayesinde şehirlerinin marka değerinin yükselmesine katkıda bulundular. Şehir takımları; kulüp yönetimi, taraftar, yerel yönetim, yerel markalar ve siyasi kadroların uyumlu çalışmasıyla başarıyı yakalayabilir. Futbol liglerinin başlamasına az bir süre kaldı ama şehir takımları, kombine bilet satışına gösterilen ilginin azlığından mağdur oldu."
 
"Türkiye'de futbol hiç bu kadar büyük bir krizin eşiğine gelmedi. Hem maddi hem de manevi olarak. Üstelik sponsor markaların desteği de geçen sezonlara göre çok azaldı. Bu durumdan en çok kısıtlı bütçeli şehir takımlarımız etkilenecek."
 
"Zaman şehrinin takımını ilk maçtan son maça kadar destekleme zamanı. İster taraftar ol, ister iş adamı. Elini vicdanına koy, şehrinin takımına destek ol!"

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2014, 00:00

Erol KÜÇÜKOĞLU

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER