Ordulular CHP adayından özür bekliyor

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, İstanbul'da Ordulularla bir araya geldi. Gazetecilere açıklamalarda bulunan ve "Güne kıymetli Ordulularla başladık" diyen Yıldırım, "Ordulular fevkalade üzgün. Hala CHP adayı'ndan, rakibimden bir özür beklentilerinin devam ettiğini bana ifade ettiler." dedi.

Ordulular CHP adayından özür bekliyor

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, İstanbul'daki Ordulu Sivil Toplum kuruluşları ve kanaat önderleri ile birlikte düzenlenen istişare toplantısına katıldı. 

Kendisine ait sosyal medya hesabında, "Güne kıymetli Ordulularla başladık bugün. Karadeniz insanının enerjisiyle güne başlamak ayrı keyifli. Bu enerjiyle 23 Haziran'da İstanbul'da ne güzel bayram olur" açıklamasını yapan Yıldırım, toplantının ardından gazetecilerin de sorularını yanıtladı.

"ORDULULAR CHP ADAYINDAN ÖZÜR BEKLİYOR"

Yıldırım, "Ordu dernekleri, sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldik. Misafirlerimiz Ordulular olunca, derdimiz Ordu Valisi ile CHP Adayı'nın yaşadığı hadise gündeme geldi. Ordulular fevkalade üzgün. Hala CHP adayı'ndan, rakibimden bir özür beklentilerinin devam ettiğini bana ifade ettiler." şeklinde konuştu.  

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019, 23:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER