Enginyurt'tan Başkan Tören'e ziyaret

ALTINORDU Belediye Başkanı Aşkın Tören, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde Cumhur İttifakı kapsamından kendisini destekleyen MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, beraberinde İl Başkanı Köksal Yılmaz ve partili yöneticileri konuk etti.

Enginyurt'tan Başkan Tören'e ziyaret

31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’e ziyaretler devam ediyor. Bu kapsamda Milliyetçi Hareket Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

CEMAL ENGİNYURT: "GÜZEL İŞLER YAPACAĞINIZA İNANIYORUZ"

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören'e hayırlı olsun temennisinde bulundu. Altınordu'da güzel işler yapacağına inandıklarını belirten Enginyurt, "Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanımız, ilçe teşkilatımız ve meclis üyelerimizle birlikte sizleri ziyaret etmek istedik. Rabbim yeni görevinizi hayırlı eylesin, Allah utandırmasın. Milletimiz ve şehrimiz adına güzel işler yapacağınıza inanıyoruz. Bu güzel işlere tecrübenizi yansıtacağınıza inanıyoruz. Bizler her zaman yaptığınız doğru işlerin yanında olacağız. Yanlış gördüğümüzü de eleştireceğiz. Ordu ve Altınordu hizmete susadı. Bundan önceki arkadaşlarımızın yarım bıraktığı işleri tamamlayacağınıza inanıyoruz. Heyecanınızı bu şehre yansıtmanızı bekliyoruz. Biz arkadaşlarımızla beraber her zaman sizlerin yanındayız. Gönlümüzde kapımızda her zaman açıktır" dedi.

BAŞKAN TÖREN: "GÖÇ EDEN DEĞİL GÜÇ VEREN MODERN BİR ŞEHİR İÇİN TER DÖKECEĞİZ"

Ziyaret ve temennilerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören de teşekkür ederek, hizmet belediyeciliği anlayışına devam edeceklerini ve Altınordu'yu değer üreten şehirler arasına taşıma çabası içinde olacaklarını ifade etti. Başkan Tören, "Bu şehrin göç eden değil, güç veren modern bir şehir olması için ter dökeceğiz, çalışacağız. Bu doğrultuda atılması gereken o adımları atma noktasında da ortak akıl ve millet iradesinden ve aynı zamanda 31 Mart'ta bu kutlu zaferi bize getiren Cumhur İttifakı anlayışından ve yaklaşımından da uzaklaşmamaktır. İnşallah bizler bu düşünce ile hizmet belediyeciliği anlayışımıza devam edeceğiz. Kimseyi ötekileştirmeden kuşatıcı siyaset ve hizmet anlayışı ile çalışacağız. Bu manada şehrimizin elbette hem iktisadi hem sosyal hem kültürel hem de diğer alanlarla ilgili başlanan ve yarım kalan işleri devam ettirme konusunda irademizin, milletin ve kamunun çıkarlarının yanında olacağım. Üstüne koyma konusunda da gerekli irademi yeni projelerle birlikte şehrimizin huzurunu, bereketini, mutluluğunu artıracak yeni faaliyetler ile şehrimize bir misyon ve anlam haritamız içersinde rıza üreten rızayı eşit ve hakça paylaşan, yeni bir değer üreten ve yarışan şehirler arasındaki o haklı yerini alması noktasında çabalarımızı da bugünden itibaren devam ettireceğimizi de ifade etmek istiyorum. Çok değerli ziyaretiniz dolayısıyla her birinize teşekkür ediyorum" diye konuştu.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER