CHP'nin Ordu'da 4 adayı belli oldu!

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun, 2019 seçimleri için CHP'nin 140 belediye başkan adayını daha açıkladı. Açıklanan adaylar arasında Ordu'nun 4 ilçe belediye başkan adayı da bulunuyor.

www.netordu.com
CHP'nin Ordu'da 4 adayı belli oldu!

Parti Genel Merkezi'nde basın toplantısı düzenleyen Torun, "Sahadaki tarafsız araştırmalar Cumhuriyet Halk Partisi oylarının sürekli yükselişini ortaya koyuyor. Her partiden Cumhuriyet Halk Partisi'ne oy kaymaları olduğunu net bir şekilde gösteriyor. Halkımızın bizden beklentisi çok fazla ve ülkenin yeni belediyecilik anlayışını bizim ortaya koyacağımıza kesinlikle inanıyor. Cumhuriyet Halk Partili belediyelerin huzur ve bereket getirdiğini, en yaşanabilir şehirleri ortaya çıkardığını seçmenlerimiz de görüyor. Seçmen evinde ve ülkede huzur istiyor. Bizim belediyelerimiz huzur ve bereketin teminatıdır." dedi.

"ORDU'DA CHP 4 BELEDİYE BAŞKAN ADAYI BELLİ OLDU" 

CHP'nin Fatsa Belediye Başkan Adayı'nın Ahmet Canbaz, Aybastı Belediye Başkan adayının Özdilek Aydoğan, Gölköy Belediye Başkan adayı Cengiz Sarıyer ve Akkuş Belediye Başkan adayının da Bayram Görür olduğunu açıkladı. 

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 16:23

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER