CHP'li Seyit Torun'a çok sert tepki!

CUMHURBAŞKANI Erdoğan, CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun'un Ordu-Giresun Havalimanı VIP Salonu'nda görevlİ polis memurlarına hakaret etmesini çok sert bir dille eleştirdi. Torun'un adını vermeyerek CHP'li İmamoğlu için 'yanındaki avanesi' diyen Erdoğan, "Yanında koruma olarak bu milletin polisini alıyorsun, ondan sonra da şerefsizler diyorsun. Bunların hesabını soracağız. Herkes yerini de bilecek, haddini de bilecek" dedi.

CHP'li Seyit Torun'a çok sert tepki!

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun'un Ordu-Giresun Havalimanı VIP Salonu'nda Ordu Valisi Seddar Yavuz ve görevli emniyet güçlerine hakaret etmelerinin yankıları sürüyor. 

AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bu kez CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun'u çok ağır eleştirdi. CHP'li Torun'a "Utanmıyor musun?" diye sorun Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bunların hesabını soracağız. Herkes yerini de bilecek, haddini de bilecek" dedi.

İşte o açıklama:  

"Benim polisime, polislerime de yanındaki avanesi onlara da 'şerefsizler' dedi. Onlar da kayıtta var. Bunların hesabını vereceksiniz. Biz ne valimize it dedirtiriz, ne de polisimize şerefsizler dedirtiriz. Utanmıyor musun ya? Yanında koruma olarak bu milletin polisini alıyorsun, ondan sonra da benim polisime şerefsizler diyorsun. Bunların hesabını soracağız. Herkes yerini de bilecek, haddini de bilecek."   

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER