BBP Lideri Destici Ordu'ya geliyor

BÜYÜK Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, partisinin Çaybaşı Belediye Başkan Adayı İsmet Yanık'a destek vermek için 18 Mart'ta Ordu'ya geliyor. Destici'nin Çaybaşı merkez ve İlküvez Mahnallesi'ndeki seçmenlere seslenecek.

BBP Lideri Destici Ordu'ya geliyor

BÜYÜK Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, 18 Mart 2019 Pazartesi günü Ordu'ya geliyor. Çaybaşı Belediye Başkanı ve BBP Çaybaşı Belediye Başkan Adayı İsmet Yanık'a destek olmak için gelecek olan Destici, Çaybaşılı'lardan dan Yanık için destek isteyecek.

Çaybaşı'nın İlküvez Mahallesi'ndeki 'Seçim Koordinasyon Merkezi' açılışını yapan ve buradaki vatandaşlara seslenen Çaybaşı Belediye Başkanı ve Büyük Birlik Partisi Çaybaşı Belediye Başkan Adayı İsmet Yanık, tüm Çaybaşılı'ları 18 Mart günü düzenlenecek olan mitinge davet etti. 

"ASIL FOTOĞRAF O GÜN ÇEKİLECEK"

Başkan Yanık, "Bugünden itibaren 20 küsür gün var. Kapı kapı söylüyoruz, o gün evde kim varsa bu İlküvez'deki meydana onları getiriyoruz. Asıl fotoğraf yıllar sonra 10 yıl sonra da, 20 yıl sonra da o tarihi fotoğraf o gün çekilecek ve o arkadaşlarımızın evine çerçeveli olarak gönderecek olan sizlersiniz" diye konuştu.

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER