Yine arazi kavgası! 2 ölü 4 yaralı!

ORDU'nun İkizce ilçesinde iddialara göre arazi anlaşmazlığı yüzünden başlayan tartışma kanlı noktalandı. İki kuzen arasındaki tartışma 2 kişinin ölümü, 4 kişinin yaralanmasıyla noktalandı. Katil zanlısı ise olaydan hemen sonra kaçarak izini kaybettirdi.

Yine arazi kavgası! 2 ölü 4 yaralı!

Ordu'nun İkizce ilçesine bağlı Yukarı Karlıtepe Mahallesi'nde fındık bahçesinde Ramis T ile kuzeni Hüseyin T arasında iddialara göre arazi anlaşmazlığı yüzünden tartışma başladı. Kısa sürede kavgaya dönüşen tartışmada Ramis T üzerinde taşıdığı silahı çıkardı ve ortalığı kana buladı.

Ramis T, kuzeni Hüseyin T'yi vurarak öldürdü. Bu sırada seken kurşunlar, bahçede bulunan Saadet T ve Muhammet T'nin de yaralanmasına neden oldu. Olayın hemen ardından kaçan Ramis T, patoza fındık veren kardeşi Mehmet T'nin yanına gitti. Tartışmanın burada da devam etmesi üzerine Ramis T, kardeşi Mehmet T ile patoz sahibi Emre Keş ve aynı yerdeki kuzeni Ersin T'yi de vurdu. Katil zanlısının kardeşi Mehmet T de olay yerinde hayatını kaybetti. 

GÜVENLİK GÜÇLERİ KAÇAN ZANLIYI ARIYOR

Durumun polis ve sağlık ekiplerine bildirilmesi üzerine yaralanan Saadet T, Muhammet T, Ersin T ve Emre Keş çeşitli hastanelere sevk edilerek tedavi altına alındı. İzini kaybettiren katil zanlısı Ramis T, güvenlik güçleri tarafından her yerde aranıyor.   

eko

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER